Karınca Yapım - Prodüksiyon dugun_fotografcisi
Karınca Yapım Production İstanbul. Dizi Çekimleri- Video Klip Çekimleri - Reklam Filmleri - Belgesel - Kısa Film  
 
     


 

SEVGİLİYE HEDİYE VİDEO İLE SÜRPRİZ YAPIN.
   
 
  MEKAN ÇEKİMLERİ
Caddebostan Rakkas Davet ( www.rakkas.com.tr ) ve  Penotel Rakkas Davet (www.penotel.com)  mekanların video - Fotoğraf  hizmetlerini  profesyonel ekiple yürüten firmamız,  bu mekanlarda yapılan her türlü düğün, nişan, kına, söz, mevlit,sünnet, davet, balo gibi tüm organizasyonlarınızda kamera arkasında her zaman yanınızdadır.
   
  DÜĞÜN DAVET SALONLARI İŞLETMECİLİĞİ
 
Firmamız İstanbul Ümraniye'de Elmira Davet&Balo Salonları olarak davet-organizasyo-düğün sektöründe hizmet vermektedir.

 www.salonelmira.com  www.elmiraplus.com

 

   
Kamera Ekipman Kiralama
 

Kamera, tripot, fotoğraf makinesi, ışık şemsiyeleri gibi sektörümüzle ilgili tüm profesyonel makine ve yardımcı edevatlar, ekip ile birlikte kiraya verilir.
 

      
 
   
Tanıtım Filmi
 

Şirketinizin yada hizmetinizin tanıtımını bilinen en etkili yöntem olan video ile yapmaya ne dersiniz? İster senaryosu ve kurgusu size ait olsun, isterseniz biz sizin için hazırlayalım. Profesyonel, ve yarı profesyonel oyuncular ile, Karınca production güvencesi altında uygun reklam ve tanıtım videolarınızı hemen hazırlayalım. Devamında dilerseniz bu videolarınızı internetten, dilerseniz sosyal medyadan ya da tv - radyo kanalları aracılığı ile seyircilerin beğenisine sunabiliriz. Çekimlerimizde profesyonel kameralar, kameracopter ler ile fiziği ve diksiyonu düzgün, eğitimli oyuncular kullanmaktayız.
 

 
 
   
Kısa Film & Belgesel
 

Kısa metraj film senaryosu yazan bir çok müşterimiz bizlerle temasa geçerek filmlerinin çekiminde yönetmen koltuğuna oturmaktadırlar. Yada belirlediğiniz bir konuda belgesel çekimlerini de yine firmamız başarı ile yapmaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hayal ettiğiniz film çekimlerinizi özenle yapmaktayız. Konusunda uzman montaj ekibimiz ile de, hayallerinizin ötesinde kurgu deneyimleri yaşayacağınıza eminiz.

 
 
   
Röportaj ve Firma Çalışmaları
 

Şirketlerin toplantılarını kayıt altına almaları günümüzde çok sıradan bir yönteme dönüştü. Bu işi hem ekonomik, hem de profesyonel bir ekipten yardım alarak yapan bir çok şirketimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda araştırma şirketlerinin videolu röportajlı çekimler taleplerinde de bir çok örnekte olduğu gibi başarılı çalışmalar yapmaktayız.

 
   
 
   
Kişiye Özel Çekimler - Video Klip
  Siyasi karakterler, iş adamları, sanatçılar, popüler kişiler başta olmak üzere trend oluşturmak isteyen tüm bireylere özel video klipler, ses kayıtları, kurgu montaj ve senaryolar ile kişisel video müzik klipleri çekimleri yapılmaktadır. Dilerseniz bu çalışmalarımızı sosyal ağlar üzerinden paylaşmaktayız.
   
 
   
Hediyelik Videolar
  Sevgilinize ilginç bir hediye hazırlamak istiyorsunuz. Süpriz hediyeniz için size muhteşem bir fikir vermek istiyoruz. Hemen Türkiye'nin ilk ve gerçek sevgiliye video ismini patent almış, orjinal sitesine giriş yapın ve sevdiklerinize etkileyici bir hediye hazırlayın.
    
 
Kurgu & Montaj
  Karınca yapım prodüksiyon hizmetleri aynı zamanda senaryo hazırlama, çekim - kayıt, sahne dekorları gibi objektif çalışmaların yanısıra kurgu montaj gibi subjektif ve yazılımsal destek hizmetleri de sunmaktadır.
 
Düğün Klibi
Düğün ve nişan gibi aktivitelerinizde uzman bir yardımcı ile profesyonel bir kayıt alabileceğimizi, bu kayıtlardan mükemmel bir klip çıkardığımızı biliyor musunuz?
 
Kişiye Özel Hediye &  E-ticaret
Kişiye özel hediyeler hazırlıyoruz. Özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz farklı hediye fikirleri için www.sevgiliyevideo.com/HEDİYE
 
   

 

     
 
Çakmak Mah. Aşık Veysel Cad. No:43  Ümraniye / İSTANBUL
0216 420 29 83  - 0533 696 88 64
info@karincayapim.com
 

 

Türk Web Ajans